MOODU YAKALA
Alışveriş Sepetim

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

LIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN HANGİ ÖDEME YÖNTEMLERİNİ KULLANABİLİRİM?


VISA

MasterCard

AMEX

GiftCard


KREDİ KARTIM NEDEN REDDEDİLDİ?


Kredi kartınızın reddedilme nedeni şunlardan birisi olabilir:


- Kartın süresi dolmuş olabilir: kartınızın son kullanma tarihinin geçip geçmediğini kontrol edin.


- Kartınızın limiti dolmuş olabilir: kredi kartınızın satın alma limitinin dolup dolmadığını öğrenmek için bankanızla iletişime geçin.


- Yanlış bilgi girmiş olabilirsiniz: gerekli tüm alanları doğru şekilde doldurup doldurmadığınızı kontrol edin.


ŞİRKETİM' ADINA FATURA ALABİLİR MİYİM?


Evet. Bunun için kişisel bilgiler bölümündeki "ŞİRKET" kutusunu işaretlemeniz ve sizden istenen vergi bilgilerini girmeniz yeterlidir.


KREDİ KARTIMI WEB SİTESİNDE KULLANMAM GÜVENLİ Mİ?


Evet, bilgiler SSL şifreleme yoluyla güvenli bir şekilde iletilir. Visa ve Mastercard kullanılan ödemeler için yalnızca Güvenli Elektronik Ticaret (SEC) işlemleri kabul edilir. SEC sistemi kapsamında kartın güvenli olduğu doğrulandıktan sonra, sistem, satın alma işlemini gerçekleştiren kişinin işlem için yetki verebilmesi amacıyla kartın' amir bankasıyla iletişime geçer. Bankanın bilgileri doğrulamasının ardından karttan tahsilat yapılır. Aksi takdirde, sipariş iptal edilir.


BİR SİPARİŞ İÇİN BENDEN İKİ KEZ ÜCRET TAHSİL EDİLDİĞİNİ GÖRÜRSEM NE YAPMAM GEREKİR?


Hesabınızda gördüğünüz şey aslında tahsilat değil, sipariş tutarı rezervasyonu olabilir. Durum ne olursa olsun, daha detaylı bilgi almak için bankanızla iletişime geçin. Ayrıca, müşteri hizmetleri departmanımızla da temas kurabilirsiniz.


SİPARİŞİ ALDIĞIM ZAMAN ÖDEMEYİ MAĞAZAYA YAPABİLİR MİYİM?


Siparişin tamamlanması için, ödeme çevrimiçi olarak yapılmalıdır. Ürünü aldığınızda ödemeyi mağazaya yapmanız mümkün değildir. Ancak, siparişinizi teslim aldığınızda ürünleri mağazada deneyebilir ve memnun kalmadığınız ürünleri iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.